אודות

שמי אסתי נעים-פלד, מרפאה בעיסוק מוסמכת M.Sc.OT המתמחה בשיקום נוירולוגי, עם ניסיון של מעל 10 שנים בתחום.
אני נשואה ליואב ואימא לעלמה ושי.

בשנת 2007 הוסמכתי על ידי אוניברסיטת תל אביב לתואר ראשון בריפוי בעיסוק, ומיד התחלתי את דרכי המקצועית בבית חולים תל השומר. במשך 11 שנים, עבדתי במחלקות שונות המתמחות בשיקום נוירולוגי, בשלבים שונים בתהליך השיקום- אקוטי, תת-חריף וכרוני. בשנים האחרונות ניהלתי את המרפאה האמבולטורית לריפוי בעיסוק נוירולוגי, מרפאה שנטלתי חלק מרכזי במיסודה. 

מאז ועד היום השתתפתי בקורסים והשתלמויות בנושאים מגוונים העוסקים בתחום השיקום, בגישות טיפול מתקדמות כגון קינזיוטייפינג, נוירואיפרא והידרותרפיה, סיימתי בהצלחה שני קורסים לשיקום תפקודי ראייה בקרב אנשים לאחר פגיעה מוחית, קורס הנחיית קבוצות וקורס הכשרת מדריכים קליניים עם ניסיון בהכשרת עשרות סטודנטיות ומרפאות בעיסוק.

בשנת 2016 הוסמכתי על ידי אוניברסיטת תל אביב לתואר שני בריפוי בעיסוק.

באותה שנה החלטתי להקים את Restart Therapy מתוך אמונה שניתן להשיג מטרות ויעדים חדשים בתפקוד גם שנים לאחר הפגיעה, וגם במצבים כרוניים מתקדמים. החזון שלי הוא שכל אדם, אשר עבר פציעה מורכבת או אובחן במחלה קשה, יוכל לבחור ולקבל שיקום מקצועי רב צוותי בביתו.

שיקום רב מקצועי, על פי כל המחקרים בנושא, הנו מסגרת השיקום היעילה ביותר עבור אנשים עם פגיעות נוירולוגיות. בעקבות המורכבות של פגיעה במערכת העצבים, האדם זקוק לטיפול הוליסטי- רפואי, סיעודי, פיזי, קוגניטיבי, רגשי ורוחני. כיום, שיקום רב מקצועי מתנהל באופן נרחב בבתי החולים ומרכזי השיקום ברחבי הארץ, אולם במסגרת הקהילה הטיפול עדיין מנוהל על ידי מטפלים אשר אינם מתקשרים זה עם זה, והטיפול אינו מתואם בין הגורמים השונים – ואת זה בדיוק אני באה לשנות!

כיום, אני מנהלת את Restart Therapy ואת צוות המטפלים המוכשרים שלנו.

כמו כן, אני מטפלת באופן פרטי באנשים בביתם. ונהנית מכל רגע.

זה הזמן לעשות Restart...

יש לנו את כלים, הידע והמקצועיות לעזור לך!