שיקום פרטי בבית הלקוח

Restart Therapy הנו מערך שיקום פרטי המעניק שירותי שיקום רב מקצועיים בבית הלקוח, הכוללים טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת ודיאטנית קלינית.

כל צוות המטפלים, בלי יוצא מן הכלל, בעל רישיון, הסמכה, הכשרה וניסיון של שנים בשיקום נוירולוגי אורתופדי וגריאטרי. אבל מה שמייחד אותנו, המטפלים בRestart Therapy, הוא התשוקה והאהבה שלנו למקצוע ולעבודה היומיומית. 

השירותים שאנו מעניקים מיועדים למבוגרים (18-99) אשר יכולת התפקוד שלהם נפגעה בעקבות פציעה או מחלה. אנשים מבוגרים הסובלים ממגבלה בתחום המוטורי כמו חולשה, כאב, סיבולת נמוכה וקושי לבצע פעולות יומיומיות. אנשים מבוגרים המדווחים על ירידה בתפקוד הקוגניטיבי כגון, איטיות במחשבה, בעיות בזיכרון, קושי בהתמצאות במרחב, מצבי בלבול, ובעיות קשב וריכוז.

כיום, במסגרת הביטוחים הרפואיים והסיעודיים, שיקום רב מקצועי ניתן בעיקר במוסדות ומרכזי שיקום. מאחר והצורך בשיקום הולך וגובר עם התפתחות הרפואה והטכנולוגיה, רבים היום עוברים לשיקום במסגרות קהילתיות וביתיות. אמנם, ברוב המסגרות הללו התשתיות עדיין מתפתחות ואין מספיק תקשורת בין גורמי ואנשי הטיפול השונים ואת זה בדיוק Restart Therapy באה לשנות!

אצלנו בRestart Therapy כל שירותי השיקום נמצאים תחת קורת גג אחת, עם תקשורת מקצועית פתוחה בין המטפלים השונים, מה שמוביל לתוכנית שיקום הוליסטית יעילה יותר שמניבה תוצאות משמעותיות יותר, מהר יותר.